Ubytování a restaurace Náchod - MG Slavie

Přejít na Náchodská SWING Přejít na TOWER Náchod

Vítejte na webových stránkách hotelu a restaurace Slavie, která byla otevřena v červnu 2005 v rekonstruovaném domě postaveném v roce 1927 jako hotel "Kohout". K původnímu účelu byla budova navrácena po více jak 50 letech, kdy byla v majetku n.p. Rubena a byla v ní ubytovna. Hotel je velmi dobře situován z pohledu turistiky. Nachází se v blízkosti historického centra Náchoda, asi 5 minut pešky od náměstí. Nad náměstím se nachází renezančně-barokní zámek, ze kterého je nádherný výhled na široké okolí. Několik kilometrů od hotelu je Jiráskova chata a pevnost Dobrošov, tudíž je to vynikající místo pro letní vycházky. V zimní sezoně je nedaleko snowpark Čihalka a zimní středisko Deštné v Orlických horách.

V našem objektu najdete restauraci, hotel a salonek, využívaný též jako galerie. Galerie má kapacitu 70 osob, je to ideální místo pro pořádání uzavřených akcí.

Točíme tankové pivo GAMBRINUS 12°

V prostorách restaurace na Vás čekají velkoplošné projekce sportovních akcí jako je hokej a fotbal, pro labužníky máme nabídku několika druhů piv, včetně irského Guinesse. Každý čtvrtek pro Vás nabízíme pečená vepřová kolena, každý den 6 poledních menu. Pokud Vás naše nabídka oslovila, rezervujte si u nás stůl nebo pokoj.

Dále Vám nabízíme široký výběr italských pizz, parkování přímo u objektu. Kapacita restaurace je 75 míst. Pondělí až čtvrtek máme otevřeno od 11 do 23 hodin, v pátek a sobotu od 11 do 24 hodin (po celou dobu vaříme), v neděli máme zavřeno.

Přes celé je v provozu zahrádka a hracím koutkem pro děti.