Poznávací zájezdy Řím

Řím, to je hlavní město Římské říše. Tady kráčely dějiny. Vy zde můžete kráčet také - poznávací zájezdy jsou snadno dostupné. Koloseum. Forum Romanum, Kapitol, Via Appia. Vatikán s chrámem svatého Petra a Sixtinskou kaplí, místem volby nového papeže. Řím to je také Pantheon, fontána Fontana di Trevi, Španělské schody či socha Mojžíše v kostele San Pietro in Vincoli.

Gastronomie a víno v Itálii

Nejen pizzu, špagety, pravou italskou zmrzlinu, výbornou kávu a skvělé toskánské víno, ale i desítky dalších kulinářských zážitků vám nabídnou naše zájezdy – Na skok do Florencie a Říma, Florencie a Řím s Vatikánem, Na skok do Říma, Řím,Neapol a Pompeje ...

Poznávací zájezdy Itálie

Itálie - jedna z kolébek naší civilizace. Centrum mocné Římské říše. Forum Romanum, Koloseum, stavby na Palatinu, Kapitolská vlčice. Itálie - kolébka renezance. Florencie se slavným Dómem. Michelangelův David. Itálie- jedno z center světového baroka - římské kostely, fontány, náměstí Plazza Navona ... a mnoho dalšího Vás čeká na našich poznávacích zájezdech do Florencie, Říma a Neapole.